KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058209
nr 1305 8209
Oidentifierad konstnär. "Kvastmakarebacken". Signerad A Hökenberg, daterad -29. Olja på duk, 80x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:21:36
31/1 15:43:23
150 kr
3/2 16:14:18